دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور

دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور
دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه “استخدامی آموزش و پرورش ۹۴”با جواب ,

ثبت‌نام آزمون كارشناسي ارشد سال 92 و هيجدهمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور از سه‌شنبه 9 آبان آغاز مي‌شود.

alt

دانشگاه نیوز: سازمان سنجش آموزش كشور اعلام كرد: ثبت‌نام و شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 1392 و هيجدهمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور از ساعت 9 صبح روز سه‌شنبه 9 آبان به صورت اينترنتي آغاز مي‌شود و تا ساعت 24 روز سه شنبه 16 آبان پايان مي‌پذيرد.

 

دفترچه راهنماي شركت در آزمون از روز شنبه 6 آبان بر روي سايت سازمان قرار خواهد گرفت و اطلاعيه اين سازمان در خصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت‌نام از داوطلبان در نشريه پيك سنجش روز دوشنبه اول آبان منتشر و همزمان نيز بر روي سايت سازمان قرار داده مي‌‌شود.

 

ضمناً به اطلاع مي رساند كه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392 در صبح و بعد از ظهر روزهاي چهارشنبه 18، پنج‌شنبه19 و جمعه 20 بهمن ماه 1391 برگزار خواهد شد.درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
 
تاريخ : سه شنبه ۱۱ مهر۱۳۹۱
شهریه تمام رشته های دوره های آمادگی فراگیر پیام نور در موسسات آموزش عالی آزاد از سوی مرکز آموزشهای عالی آزاد دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد.

alt

 

 

 براساس اعلام دانشگاه علمی کاربردی پیش از این قرار بود دانشگاه پیام نور میزان شهریه دوره های آمادگی فراگیر را در دفترچه راهنمای آزمونهای این دوره اعلام کند اما این موضوع تحقق نیافت از این رو دانشگاه علمی کاربردی جزئیات شهریه ای که موسسات برگزار کننده آمادگی فراگیر باید دریافت کنند را اعلام کرد.

دانشگاه نیوز: دانشگاه جامع علمی کاردبری از سوی وزارت علوم، ‌مسئولیت نظارت بر موسسات آمادگی فراگیر را بر عهده دارد.

مرکز آموزشهای عالی آزاد و آموزشهای خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی میزان شهریه دروس عمومی و تخصصی کارشناسی و شهریه دروس تخصصی کارشناسی ارشد دوره های آمادگی فراگیر پیام نور سال 91 را با افزایش 5 درصد شهریه اعلامی سال 90 اعلام کرده است.

موسسات مجاز برگزار کننده دوره های فراگیر موظف هستند براساس جداول زیر شهریه را از متقاضیان دریافت کنند.

 

جدول شهریه های فراگیر کارشناسی ارشد

عنوان دوره در تمامی دروس میزان شهریه به تومان
بیوتکنولوژی 556.920
بیوشیمی //
صنایع 674.730
کامپیوتر //
پژوهش هنر 556.920
معماری 599.760
مکانیک 674.730
عمران-ترابری //
عمران-هیدرولیک 599.760
فیزیک 696.150
فیتوشیمی 626.535
شیمی معدنی 556.920
شیمی فیزیک //
شیمی تجزیه //
شیمی آلی //
علوم تربیتی و مدیریت آموزش 471.240
روانشناسی 530.145
جامعه شناسی 589.050
اقتصاد 471.240
مدیریت رسانه //
جغرافیا //
زبان و ادبیات فارسی //
آموزش زبان انگلیسی //
IT 467.040
مدیریت دولتی //
مدیریت اجرایی 530.040
مدیریت بازرگانی 467.040
MBA 530.145
مهندسی صنایع-صنایع 674.730

جدول شهریه های کارشناسی

عنوان دوره در تمامی دروس میزان شهریه به تومان
تربیت بدنی 462.000
صنایع غذایی 735.000
کشاورزی //
فرش 488.775
نقاشی //
عکاسی //
هنراسلامی //
سفال گری //
طراحی پارچه //
صنایع دستی //
ارتباط تصویری //
مرمت بناها 577.500
روابط عمومی 447.300
برنامه ریزی اجتماعی //
پژوهش گری //
مددکاری //
روزنامه نگاری //
علوم اجتماعی //
علوم سیاسی 462.000
ادبیات زبان انگلیسی 383.460
مترجمی زبان //
شهرسازی 735.000
مهندسی مدیریت پروژه //
// // اجرایی //
مهندسی صنایع //
// پلیمر 610.050
/// شیمی //
//پزشکی //
ریاضی 559.125
علوم کامپیوتر 672.525
IT //
سخت افزار //
نرم افزار //
آمار 577.500
فیزیک //
خودرو 735.000
راه آهن //
رباتیک //
هوافضا //
مکانیک //
برق //
عمران //
حقوق 383.460
راهنمایی و مشاوره 422.730
آموزش و پرورش پیش دبستانی //
مدیریت آموزش //
علوم تربیتی //
روانشناسی 422.730
اقتصاد //
مدیریت جهانگردی //
مدیریت دولتی 383.460
مدیریت بازرگانی 422.730
حسابداری //درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید

دانلود رایگان دفترچه فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۹۱
برای دانلود رایگان دفترچه کارشناسی فراگیر پیام نور نوبت بیست و چهارم  کلیک کنید 

فایل فشرده شده / حجم فایل ۴.۶ mb

برای دانلود رایگان دفترچه کارشناسی فراگیر پیام نور نوبت بیست و چهارم کلیک کنید
فایل pdf / حجم فایل ۶ mb

برای دانلود رایگان دفترچه کاردانی به کارشناسی فراگیر پیام نور نوبت پنجم کلیک کنید
فایل pdf / حجم فایل ۱.۳ mb


خرید کارت اعتباری پذیرش دانشپذیر دوره های فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام نور ، بهمن 91 و مهر 92 کلیک کنید

خرید کارت اعتباری پذیرش دانش پذیر کارشناسی ناپیوسته دوره های فراگیر کاردانی به کارشناسی دانشگاه پیام نور ، پذیرش بهمن 91 و مهر 92 کلیک کنید

ثبت نام از داوطلبان متقاضی شركت در آزمون دوره های فراگير كارشناسی ناپيوسته و كارشناسی سال 1391 دانشگاه پيام نور از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه دوازدهم مهرماه مهرماه ۹۱ آغاز و در پايان روز سه شنبه هیجدهم مهرماه پايان می پذيرد.
همچنین ثبت نام از داوطلبان متقاضی شركت درآزمون دوره های فراگير كارشناسی ارشد سال 1391 دانشگاه پيام نور از ۱۶ مهرماه تا ۲۲ مهرماه خواهد بود.درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید

سازمان سنجش خرید اینترنتی کارت اعتباری شرکت در آزمون مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته فراگیر پیام نور را آغاز کرد.

alt

  سازمان سنجش لینک خرید کارت اعتباری در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته فراگیر دانشگاه پیام نور را در سامانه www.sanjesh.org فعال کرد.

متقاضیان با پرداخت 65 هزارتومان می توانند نسبت به دریافت کارت اعتباری اقدام کنند.

ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت درآزمون دوره های فراگیر کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته سال 91 دانشگاه پیام نور از ساعت 11 صبح چهارشنبه 12 مهرماه آغاز و تا پایان روز سه شنبه 18مهرماه پایان می پذیرد.

همچنین نام نویسی از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد سال 91 دانشگاه پیام نور در روزهای 16 تا 22 مهرماه صورت می گیرد.

آزمون دوره های فراگیر پیام نور 24 آذرماه برگزار می شود.درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
 ثبت نام برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی از طریق سایت این سازمان از روز جمعه 7 آذرماه آغاز می شود و تا 12 آذرماه ادامه دارد.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 1392 روز جمعه 18 اسفندماه سال جاری در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور بطور همزمان برگزار خواهد شد.

همچنین دفترچه راهنمای شرکت در آزمون از روز چهارشنبه 24 آبان ماه بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت و اطلاعیه این سازمان در خصوص شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه 29 آبان ماه منتشر و همزمان نیز بر روی سایت سازمان قرارداده می شود.ثبت نام در آزمون دکتری سال 92 از 7 آذرماه شروع می شود و سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه راهنمای شرکت در آزمون دکتری سال 92 را 24 آبان ماه منتشر می کند.درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
دانلود دفترچه+دوره های فراگیر سال 92-91 آغاز ثبت نام فراگیر سال 92-91


آغاز ثبت نام دوره های فراگیر از 12مهر ماه/ اعلام تسهیلات جدید برای ثبت نام دوره های فراگیر /اعلام شهریه و دانلود دفترچه کارشناسی،کارشناسی  ناپیوسته،کارشناسی ارشد

دکتر سلیم بهرامی در طی مصاحبه اختصاصی با سایت دانشگاه نیوز، گفت : ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته از 12 مهر ماه آغاز و تا پایان وقت اداری 20 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

همچنین ثبت نام کارشناسی ارشد نیز از تاریخ 16 مهر ماه آغاز می گردد.

وی ضمن بیان این مطلب افزود که دانشگاه در این دوره، در مقطع کارشناسی، در هجده هزار رشته محل و با ظرفیتی بالغ بر پانصد و چهل هزار نفر و در مقطع کارشناسی ارشد، با هزار و هشتصد رشته محل و با بیست و شش  هزار ظرفیت و در کارشناسی  ناپیوسته نیز  بالغ بر پنجاه  و هفت رشته محل و ظرفیت سی هزار نفر  دانشجو را پذیرش خواهد نمود.

وی در ادامه افزود: داوطلبان برای دانلود دفترچه مذکور می توانند به آدرس www.daneshgahnews.com مراجعه نمایند. 

ایشان اظهار نمودند: دانشگاه پیام نور برای امسال شرایط خاصی را برای پذیرش دانشجویانی که تا پایان سال تحصیلی 92-91 فارغ التحصیل می شوند در نظر گرفته است.

نکته: آزمون امسال در یک مرحله برگزار می شود و دانشپذیران می توانند در دو مقطع زمانی  و دو گروه جداگانه پذیرش و در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند.

وی در ادامه گفت: دانشپذیران در صورت قبولی ، می توانند هم برای ترم دوم سال تحصیلی 92-91  و هم برای مهر ماه سال تحصیلی 92ثبت نام کنند. با اجرای این شیوه،

کسانی که نمی توانند مدرک پیش دانشگاهی یا لیسانس خود را در بهمن ماه امسال دریافت نمایند، نیز می توانند در این آزمون شرکت کرده و بعد از طی مراحل دوره دانشپذیری و قبولی در نوبت دوم یعنی مهرماه 92 در گروه خود مورد بررسی قرار گیرند و در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی و الویت در مهر ماه92، مدارک فارغ التحصیلی خویش را ارائه نمایند و دانشجو محسوب گردند.

ایشان، نحوه ثبت نام را از طریق سایت سازمان سنجش اعلام نموده و اظهار داشتند: امسال برای مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد، دفترچه فیزیکی چاپ نشده است و دانشجویان می توانند از طریق سایت www.daneshgahnews.com اقدام به دانلود دفترچه مذکور نمایند.

برای دوره کارشناسی نیز،دانشجویان گرامی می توانند هم از طریق سایت دانشگاه نیوز و هم از طریق دفترچه فیزیکی که به تعداد محدودی چاپ گردیده و در دست واحدها و مراکز دانشگاهی پیام نور می باشد، دفترچه را دریافت نمایند

در پایان، سلیم بهرامی ضمن اشاره به این نکته که  پرداخت هزینه ثبت نام منحصرا به صورت اینترنتی می باشد، گفت: داوطلبان لازم است به وسیله کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب اقدام به خرید نمایند و مبلغ پرداختی شصت وپنج هزار تومان خواهد بود.

 

لینک دانلود دفترچه کارشناسیدرصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید

دانلود رایگان دفترچه فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۹۱
برای دانلود رایگان دفترچه کارشناسی فراگیر پیام نور نوبت بیست و چهارم  کلیک کنید 

ثبت نام از داوطلبان متقاضی شركت در آزمون دوره های فراگير كارشناسی ناپيوسته و كارشناسی سال 1391 دانشگاه پيام نور از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه دوازدهم مهرماه مهرماه ۹۱ آغاز و در پايان روز سه شنبه هیجدهم مهرماه پايان می پذيرد.
همچنین ثبت نام از داوطلبان متقاضی شركت درآزمون دوره های فراگير كارشناسی ارشد سال 1391 دانشگاه پيام نور از ۱۶ مهرماه تا ۲۲ مهرماه خواهد بود.درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
نتايج کارداني به کارشناسي 91 اعلام شد سایت اعلام نتايج کارداني به کارشناسي

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:نتایج انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی سال91 ، از ساعت 22 امشب منتشر می شود.حسین توکلی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ما افزود: داوطلبان شرکت کننده در آزمون دانشگاهها و موسسات عالی دولتی باید از ساعت اعلام شده با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org و وارد کردن اطلاعات خود ، از نتیجه انتخاب رشته خود مطلع شوند .
وی گفت : داوطلبان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی هم باید به سایت مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی اینترنتی www.azmoon.net مراجعه کنند.درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
تغییر رشته دانشگاه پیام نور 92 آغاز انتخاب واحد دانشجویان تغيير رشته بند جعباس گل بداغ در مصاحبه اختصاصی  گفت: دانشجویانی که علاقه به تغییر رشته در گروه آموزشی خود داشتند و قبولی آنها اعلام شده است می توانند از امروز نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی گفت : هر سال تابستان دانشجویانی که علاقه به تغییر رشته دارند در 2 درس رشته جدید امتحان می دهند و اگر در هر دو درس  قبول شده و حداقل معدل 12 را کسب کنند  می توانند از شرایط تغییر رشته بند ج استفاده کنند.

گل بوداغ گفت : تغییر رشته بند ج فقط مختص دانشجویان کارشناسی می باشد.

با سلام خدمت دوستای پیام نوری تاریخ بند ج  قابل توجه عزیزی که س -ی  معرفی کرده 

ثبت نام آزمون تغيير رشته

20/02/92لغايت 30/02/92

میشه  وشرایط تغییر رشته هم به شرح زیره که بخدمتتون عرض مینماییم:


ماده ۱- داشتن شرایط زیر الزامی می باشد :
۱- دانشجویان بعد از گذراندن حداقل یک نیمسال تحصیلی مجاز به شرکت در آزمون تغییر رشته می باشند. ( ثبت نام شدگان نیمسال دوم۹2-۹1 فراگیردوره بیست و سوم ، بارعایت بند ۴ مجاز به شرکت در آزمون می باشند )
۲- برای شرکت در آزمون تغییر رشته احراز شرایط تغییررشته ؛ نمره ۱۰ در هر درس و میانگین کل ۱۲ کفایت می کند.
۳- برای متقاضیان تغییررشته توام با انتقال گذراندن ۲۴ واحد درسی بامیانگین کل حداقل ۱۲ الزامی است.
۴- شرکت در آزمون تغییر رشته دانشجویان دوره های فراگیر منوط به گذراندن دروس دانشپذیری با نمره خام حداقل ۱۰ می باشد .
۵- متقاضیان مجاز به انتخاب دروس ترم تابستان نمی باشند .
۶- تغییر رشته به رشته های نیمه متمرکز تربیت بدنی و علوم ورزشی ، طراحی لباس و پارچه امکانپذیر نمی باشند .
۷- دانشجویان می توانند به کلیه رشته/گرایش های اعلام شده در دفترچه نوبت بیست و سوم بدون درنظر گرفتن رشته و گروه آزمایشی قبلی تقاضای تغییر رشته دهند.( تغییر رشته به رشته های جدول پیوست مجاز نمی باشد. )

ماده ۲- شیوه اجرا :
۱- درخواست ثبت نام دانشجویان متقاضی تغییررشته ازتاریخ 20 الی 30 اردیبهشت ماه سال جاری با مراجعه دانشجو به سامانه جامع خدمات آموزشی ثبت می گردد.
۲- پس از بررسی و تایید مرکز / واحد مربوطه ، از تاریخ ۱ خرداد ۹2 لغایت 10 خرداد ۹۱ دروس دانشپذیری به صورت سیستمی انتخاب می گردد. نکته مهم : مراکز / واحدهای مجری باید شرایط تحصیلی متقاضی را بررسی و در صورت داشتن شرایط، نسبت به تایید ثبت نام دانشجو در سامانه جامع خدمات آموزشی اقدام نمایند.
۳- دانشجویان از تاریخ 10 خرداد ۹2 با مراجعه به سامانه جامع خدمات آموزشی نسبت به پرداخت شهریه اقدام می نمایند.
۴- آزمون در شهریورماه سال جاری همزمان با آزمون ترم تابستان برگزار خواهد شد و منبع آزمون همانند منابع درسی نیمسال دوم ۹۱-۹2 می باشد.
۵- متقاضیان تغییر رشته مطابق دفترچه نوبت بیست وسوم دوره های فراگیر سال ۱۳۹1 فقط می توانند در رشته/ محل های اعلام شده در دفترچه فوق الذکر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

۶ – دانشجویان متقاضی تغییر رشته توام با انتقال علاوه بر احراز شرایط تغییررشته (کسب نمره ۱۰ در هر درس و میانگین ۱۲) باید شرایط انتقال را نیز احراز نمایند و محل آزمون ایشان مرکز مبدا می باشد. (لازم به ذکر است انتقال به مرکز تهران ممنوع است).
۷- دانشجویان مهمان دائم می توانند با رعایت بند ۵ در مرکز مقصد اقدام به تغییر رشته یا تغییر رشته توام با انتقال نمایند .
۸- دانشجویان شرکت کننده در این آزمون در صورت قبولی در تمام دروس و کسب معدل ۱۲ می توانند از نیمسال اول ۹3-۹2 به رشته جدید با رعایت سایر ضوابط تغییر رشته دهند.
۹- دانشجویانیکه تاکنون حداقل ۷۰ واحد مصوب راگذرانده اند، توصیه می شود برای تحصیل در رشته جدید از طریق شرکت مجدد در آزمون سراسری یا فراگیر اقدام نمایند.

 

 رشته هایی که تغییر رشته و انتقال به آنها مجاز نیست .
گروه امتحانی

رشته / گرایش امتحانی

 

هنر و معماری کلیه رشته ها
تربیت بدنی و علوم ورزشی تربیت بدنی و علوم وررشی خواهران و برادران
علوم اجتماعی روزنامه نگاری
روابط بین الملل
مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی ترویج و آموزش کشاورزی
علوم و ضنابع غدایی
شیلات گرایش تکثیر و پرورش آبزیان
مهندسی برق کلیه رشته ها
مهندسی پزشکی کلیه رشته ها
مهندسی شیمی کلیه رشته ها
مهندسی عمران کلیه رشته ها
مهندسی مکانیک کلیه رشته ها
مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات کلیه رشته ها
مهندسی معماری و شهرسازی کلیه رشته ها

درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
با تشکر از حضور گرمتان

خبر اختصاصی   سايت گل پيام نور

دانلود نمونه سوالات عمومی پیام نور با پاسخ  از سال 83 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس زبان خارجی عمومی با جواب تستی و تشریحی از سال 84 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تربیت بدنی ۲ با جواب تستی و تشریحی از سال 84 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تربیت بدنی ۱ با جواب تستی و تشریحی از سال 85 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس جمعیت و تنظیم خانواده با جواب تستی و تشریحی از سال 85 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تفسیر موضوعی قرآن با جواب تستی و تشریحی از سال 87 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه با جواب تستی و تشریحی از سال 86 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با جواب از 87 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس فارسی با جواب تستی و تشریحی از سال 83 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس فرهنگ وتمدن اسلام و ایران با جواب تستی و تشریحی از سال 87 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس انقلاب اسلامی ایران با جواب تستی و تشریحی از سال 86 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس اندیشه سیاسی امام خمینی با جواب تستی و تشریحی از سال 88 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس اندیشه اسلامی ۲ با جواب تستی

دانلود رایگان نمونه سوالات اندیشه اسلامی ۱(ویرایش جدید )

دانلود رایگان نمونه سوالات اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم) / علم اخلاق از سال 87 تا 92

دانلود رایگان نمونه سوال آیین زندگی (اخلاق کاربردی)ازسال 84 الی 92


دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور دروس عمومی نیمسال دوم 91-92درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
پذیرش 1500 نفر در تکمیل ظرفیت دکتری 91/ انتشار کارنامه در 17 مهر
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اعلام نتایج دومین آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 91 گفت: حدود 9 هزار نفر در این دوره پذیرفته شده اند که با توجه به افزایش ظرفیت از سوی برخی دانشگاهها، 1500 نفر در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته می شوند.

دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مرحله تکمیل ظرفیت کنکور نیمه متمرکز دکتری سال 91 روز 17 مهرماه انجام می گیرد.

وی افزود: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته بوده اند و در این مرحله پذیرفته نشده اند، می توانند در 17 مهرماه مجدداً در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش شرکت کنند.

خدایی خاطرنشان کرد: مرحله تکمیل ظرفیت به دلیل غایب بودن برخی داوطلبان، افزایش ظرفیت برخی از دانشگاهها و تغییر ظرفیت انجام می گیرد و پیش بینی می شود حدود 1500 نفر در این مرحله پذیرش شوند.

وی تاکید کرد: کارنامه نهایی داوطلبان دکتری سال 91 در روز 17 مهر ماه منتشر می شود.

راساس گزینش علمی انجام شده، اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری با توجه به نمرات مصاحبه ارسالی از سوی دانشگاه‌ها و همچنین نمرات آزمون کتبی تهیه شده و فهرست اسامی پذیرفته شدگان امشب ساعت ۲۲ بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh.org اعلام می‌شود.
وی با بیان اینکه پیش از این براساس نمرات مصاحبه ارسالی از سوی دانشگاه‌ها، اسامی حدود شش هزار و ۷۰۰ نفر در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دکتری ۹۱ قرار می‌گرفت، گفت: با توجه به گزارش ارائه شده به وزیر علوم و دستور موکد ایشان درباره پیگیری امر و تجدیدنظر صورت گرفته، گزینش نهایی آزمون دکتری انجام و براساس برنامه پیش‌بینی شده اسامی بیش از ۹ هزار پذیرفته شده آزمون دکتری سال ۹۱ امشب از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
نتایج آزمون "دکتری" دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج نهایی 178 رشته دوره دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون سال 91 دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 9 صبح امروز پنجشنبه 6 مهرماه از طریق پایگاه اعلام نتایج مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.com اعلام شد.

بر این اساس، از 35 هزار و 125 نفر شرکت‌کننده در آزمون این رشته‌ها تعداد 3 هزار و 46 نفر و از بین 4716 نفر از داوطلبان دوره بدون آزمون این رشته‌ها تعداد 449 نفر پذیرفته شده‌اند.

ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان این مقطع روزهای یکشنبه و دوشنبه 9 و 10 مهرماه در واحدهای دانشگاهی انجام خواهد شد و مدارک لازم و چگونگی مراجعه داوطلبان برای ثبت‌نام در اطلاعیه‌ای در روز شنبه 8 مهرماه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون به نشانی www.pubr-azmoon.com اعلام خواهد شد.درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
ثبت نام عمره دانشگاهیان از امروز یکشنبه ۵ آبان ۹۲ در سایت ستاد عمره و عتبات (لبیک) به آدرس اینترنتی www.labbayk.ir در سه گروه اساتید،دانشجویان پسر مجرد و متاهلین آغاز شد. ثبت نام دانشجویان در سه مرحله انجام می شود که مرحله اول ثبت نام در سامانه،مرحله دوم تکمیل مشخصات فردی و مرحله سوم اعلام درخواست شرکت در قرعه کشی عمره سال جاریست. (فقط دانشجویان و اساتیدی مجاز به ثبت نام هستند که تاکنون توسط ستاد به سفر عمره مفرده اعزام نشده باشند) دانشجویان حتما بعد از ثبت نام و ورود به سامانه جهت شرکت در قرعه کشی می بایست درخواست خود را در محل مشخص شده ثبت کنند.مهلت ثبت نام تا ۱۵ آبان ۹۲ می باشد. همچنین لازم به ذکر است قرعه کشی به صورت اینترنتی در ۱۹ و ۲۰ آبان ۹۲ انجام و زائرین اصلی و ذخیره عمره دانشگاهیان اعلام خواهند شد.اعزام ها از اوایل اسفند ماه آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه پیدا می کند.قیمت نهایی عمره امسال هنوز مشخص نشده است و بعد از قیمت گذاری سازمان حج به زائرین اطلاع رسانی خواهد شد.در خصوص اعزام دختران به عمره هنوز مشکل اعزام دختران مجرد حل نشده است و فقط دختران متاهل به عمره اعزام خواهند شد.امسال بیشترین سهمیه در اختیار متاهلین قرار گرفته و 8400 متاهل و 6600 مجرد به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.


حجت الاسلام مهدی فقیهی در نشست خبری که در ساختمان ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برگزار شد افزود: ثبت نام عمره دانشجویی از یکشنبه هفته آینده ۵ آبان به مدت ۱۰ روز آغاز می شود و تا ۱۵ آبان ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: ۱۹ و ۲۰ آبان از طریق سامانه قرعه کشی اسامی انجام می شود و زمان پیشنهادی اعزامی ستاد،  اوایل اسفند عنوان شد و به احتمال قوی ابتدای اسفند اعزام ها آغاز شده و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام  فقیهی درباره با اشاره به سهمیه عمره دانشجویی گفت: امسال ۱۵ هزار نفر از دانشجویان به عمره مفرده اعزام می شوند، علاوه بر این ۱۵ هزار دانشجو ۲ هزار نفر نیز از اساتید امسال به عمره اعزام می شوند که در مجموع سهمیه امسال دانشگاهیان ۱۷ هزار نفر است.

وی به مبلغ ثبت نام عمره دانشجویی اشاره کرد و گفت: مبلغ ثبت نام توسط سازمان حج مشخص می شود و ستاد عمره در این قضیه دخالتی ندارد ولی بعد از مشخص شدن مبلغ، ستاد عمره دانشجویی سعس خواهد کرد با فراهم کردن تسهیلات تخفیف هایی را ایجاد کند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشجویی ادامه داد: سال گذشته سهمیه ای به اساتید دانشگاه اختصاص داده نشد در حالی که ۸۰۰ نفر از اساتید برای اعزام ثبت نام کرده بودند امسال این اساتید اعزام خواهند شد.

وی سهیمه پیشنهادی برای دانشگاهیان را ۴۰ هزار نفر عنوان کرد و افزود: امسال سهمیه پیشنهادی ما به سازمان حج ۴۰ هزار نفر بود که با ۱۷ هزار نفر آن موافقت قطعی شده است و ما امیدواریم که تا آغاز زمان مناسک عمره این سهمیه ها افزایش یابد.

حجت الاسلام فقیهی ادامه داد: حدود ۸ هزار و ۴۰۰ نفر از سهمیه ۱۵ هزار نفری دانشجویان برای دانشجویان متاهل و ۶ هزار و ۶۰۰ سهمیه ویژه دانشجویان مجرد پسر است و سهمیه دانشجویان متاهل نسبت به دانشجویان پسر مجرد بیشتر است.

وی با بیان اینکه  سال گذشته ۱۵ هزار نفر از دانشجویان به عمره مفرده اعزام شدند به دانشجویان توصیه کرد در زمان های اعلام شده به سایت ثبت نام مراجعه کرده و ثبت نام کنند.

وی به نظرسنجی هایی که در سفر عمره مفرده از دانشجویان صورت گرفته بود اشاره کرد و گفت: یکی از سوال هایی که از دانشجویان پرسیده شده بود در خصوص تاثیر حلقه های قرآنی دانشجویی بود که در سفر عمره برگزار می شد ۷۰ درصد دانشجویان بعد از سفر اعلام کردند ارتباطشان با قرآن بیشتر شده است.

فقیهی درباره عتبات عالیات دانشجویی نیز گفت: در سال جاری در سه مقطع اعزام به عتبات داشتیم و ۱۰ هزار نفر امسال به عتبات عالیات اعزام شدند و در سال جاری برنامه متنوع و جدیدی را برای اعزام به عتبات خواهیم داشت.

وی در ادامه  همچنین از طراحی شبکه اجتماعی زمزم خبر داد و گفت:  هدف از طراحی این شبکه تداوم ارتباط با عمره گذاران است و دانشجویان می توانند با یکدیگر در این شبکه ارتباط داشته باشند و عکس ها و فایلهای خود را به اشتراک بگذارند.

حجت الاسلام فقیهی ادامه داد: برای سومین بار ۱۴ آذر نشست بزرگ دانشجویان عمره گذار تهرانی برگزار می شود و هدف ما از برگزاری این همایش ارتباط بیشتر با دانشجویان عمره گذار است.
با توجه به تغییر سریع دستورالعملها و شرایط دانشگاهها به خصوص دانشگاه پیام نور مدیران سایت گل پیام نور بر خود واجب دانسته به صورت 100 % رایگان خبرنامه ای تهیه کرده تا آخرین اخبار دستورالعملها و ثبت نامها و آزمونهای دانشگاههای کشور و همچنین دانشگاه پیام نور را در اختیار دانشجویان پیام نور قرار دهد جهت دریافت آخرین اخبار دانشگاه پیام نور همچنین آخرین دستورالعملها و تاریخ دقیق ثبت نامها در ایمیل خود کافیست عضو خبرنامه سایت گل پيام نور(سمت راست سایت )

شوید تا از آخرین اخبار دانشگاه پیام نور باخبر شوید.

با تشکر سايت گل پيام نور
درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
دريافت فايل
آمار وکاربرد ان در مدیریت powerpoint     zip file
آمار وکاربرد ان در مدیریت powerpoint   zip file

اصول حسابداری 1powerpoint   zip file

اصول حسابداری 2powerpoint   zip file

اقتصاد خردpowerpoint   zip file

اقتصاد خردpowerpoint   zip file
اقتصاد خردpowerpoint   zip file
تحقیق در عملیات powerpoint   zip file
تجزیه و تحلیل و طراحی سیستمهاpowerpoint   zip file
  تجزیه و تحلیل و طراحی سیستمهاpowerpoint   zip file
  تصمیم گیری و تعیین خط مشی دولتهاpowerpoint   zip file

powerpoint    تصمیم گیری و تعیین خط مشی دولتها  zip file

powerpoint  تصمیم گیری و تعیین خط مشی دولتها   zip file

powerpoint   توسعه اقتصادي zip file

powerpoint  توسعه اقتصادي  zip file
powerpoint   حسابداری دولتی zip file
powerpoint حقوق اساسی  zip file

powerpoint  حقوق اساسی zip file

powerpoint روش تحقیق در مدیریت  zip file
powerpoint  روش تحقیق در مدیریت zip file
powerpoint روش تحقیق در مدیریت  zip file
powerpoint ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت1  zip file
powerpoint  ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت2 zip file
powerpoint  ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت2 zip file

powerpoint زبان تخصصي1  zip file

powerpoint زبان تخصصي1  zip file

powerpoint  زبان تخصصي2 zip file

powerpoint  زبان تخصصي2 zip file

powerpoint  سازماندهی و اصلاح روشها و تشکیلات zip file

powerpoint  سير انديشه و تحول نهادهاي اداري zip file

powerpoint  سیستم های اطلاعاتی مدیریت zip file
powerpointسیستم های اطلاعاتی مدیریت   zip file

powerpoint فراگرد تنظیم تا کنترل بودجه  zip file

powerpoint فراگرد تنظیم تا کنترل بودجه  zip file
powerpoint  فراگرد تنظیم تا کنترل بودجه zip file
powerpoint  مباحث ویژه در مدیریت دولتی zip file
powerpoint  مباحث ویژه در مدیریت دولتی zip file
powerpoint  مباحث ویژه در مدیریت دولتی zip file
powerpoint مبانی سازمان و مدیریت  zip file
powerpoint  مبانی سازمان و مدیریت zip file
powerpoint  مبانی سازمان و مدیریت zip file
powerpoint  مبانی مدیریت اسلامی و الگوهای آن zip file
powerpoint مبانی مدیریت دولتی1  zip file

powerpointمبانی مدیریت دولتی1   zip file

powerpoint  مبانی مدیریت دولتی2 zip file
powerpoint  مبانی مدیریت دولتی2 zip file
powerpoint   مدیریت بهره‌وری نیروی انسانی zip file
powerpoint  مدیریت تحول سازمانی zip file
powerpoint  مدیریت تطبیق zip file
powerpoint  مدیریت تعاونیها zip file
powerpoint مدیریت تولید  zip file
powerpoint  مدیریت رفتار سازمانی zip file
powerpoint  مدیریت رفتار سازمانی zip file
powerpoint  مدیریت رفتار سازمانی zip file
powerpoint مدیریت رفتار سازمانی  zip file

powerpoint مدیریت رفتار سازمانی  zip file

powerpoint مدیریت رفتار سازمانی  zip file
powerpoint مدیریت سازمانهای محلی و شهرداریها  zip file
powerpoint مدیریت مالی1  zip file
powerpointمدیریت مالی1   zip file
powerpoint مدیریت مالی2  zip file
powerpoint مدیریت منابع انسانی  zip file
powerpoint  مدیریت منابع انسانی zip file
powerpoint مدیریت منابع انسانی  zip file

powerpoint مقدمه اي برروش تحقيق درمديريت  zip file درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
 
تاريخ : پنجشنبه ۶ مهر۱۳۹۱
درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان جهت تامین منابع انسانی مورد نیاز خط تولید و حوزه پشتیبانی خود از بین افراد واجد شرایط ( صرفا برادران) از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی استخدام مینماید.

alt

  • تاریخ شروع ویرایش اطلاعات  : ۵ مهر ۹۱
  • تاریخ اتمام ویرایش اطلاعات : ۷ مهر ۹۱
  • تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه : ۱۶ تا ۱۹ مهر ماه ۹۱

 

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

منابع آزمون استخدامی ذوب آهن اعلام شد.

ج ) مواد آزمون کتبی (عمومی و تخصصی)
۱٫در مقطع تحصیلی دیپلم متقاضیان صرفاً مجاز به انتخاب یکی از گروه های شش گانه دیپلم براساس رشته تحصیلی خود بوده و با تکمیل فرم تقاضای ثبت نام ، در آزمون مربوط به آن گروه شرکت نمایند .
۲٫مواد امتحانی آزمون عمومی در مقاطع تحصیلی دیپلم ، فوق دیپلم ،کارشناسی و کارشناسی ارشد شامل: زبان و ادبیات فارسی –زبان انگلیسی – کامپیوتر- هوش و استعداد تحصیلی و معارف اسلامی و اطلاعات اجتماعی به میزان ۴۰ نمره می باشد (اقلیتهای مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و امتیاز آن در سایر مواد آزمونی توزیع می گردد).
۳٫مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع دیپلم بمیزان ۶۰ نمره و از موارد درسی درحد کتاب های تخصصی دبیرستان و پیش دانشگاهی می باشد .
۴٫ مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع فوق دیپلم ،کارشناسی و کارشناسی ارشد به میزان ۶۰ نمره شامل سوالات تخصصی رشته های مربوطه می باشد .
۵٫کلیه سؤالات آزمون عمومی و تخصصی دارای نمره منفی می باشد .
زمان ویرایش اطلاعات از ۵ مهر تا ۷ مهر ماه ۹۱ و به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.
برای ویرایش اطلاعات به کد رهگیری و کد ملی نیاز داشته و فقط قسمتی از اطلاعات ثبت شده خود را(مانند نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، آدرس و …) می توانید اصلاح نمایید. برای ایجاد دیگر تغییرات در اطلاعات خود(مانند عکس، تصاویر مدارک ارسالی، معدل، سال تولد و …) باید منتظر دیگر اطلاعیه‌های سایت باشید.درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
تمديد مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نيمسال اول 91-1390 تا پانزدهم مهر ماه
مهلت ثبت نام و انتخاب واحد كليه دانشجويان در نيمسال اول 91-1390 تا دهم مهرماه (15/7/90) تمديد شد


متن بخشنامه معاون محترم آموزشي  و سنجش را دانلود كنيددرصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
سازمان سنجش و آموزش کشور در اطلاعیه زمان ثبت نام آزمون های کارشناسی ناپیوسته ، کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۱ دانشگاه پیام نور را اعلام کرد.ثبت نام براي شركت در آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور به صورت اينترنتی و از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org انجام خواهد شد.
براساس این اطلاعیه ثبت نام از داوطلبان متقاضی شركت در آزمون دوره های فراگير كارشناسی ناپيوسته و كارشناسی پيوسته سال 1391 دانشگاه پيام نور از ساعت 9 صبح روز يكشنبه نهم مهرماه ۹۱ آغاز و در پايان روز يكشنبه شانزدهم مهرماه پايان می پذيرد.
همچنین ثبت نام از داوطلبان متقاضی شركت درآزمون دوره های فراگير كارشناسی ارشد سال 1391 دانشگاه پيام نور از چهارشنبه ۱۲ مهرماه تا ۲۰ مهرماه خواهد بود.
زمان آزمون های فراگیر ۹۱ طبق اعلام قبلی در تاریخ ۲۴ آذرماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود. لازم به ذکر است امسال از طریق آزمون فراگیر پیام نور هم برای بهمن ۹۱ و هم برای مهر ماه سال ۹۲ دانشجو پذیرش خواهد شد. دانشجویانی که تحصیل آن‌ها در ۳۱ دی ماه سال ۹۱ تمام شود و در آزمون فراگیر پذیرش شوند می‌توانند از بهمن ماه به عنوان دانشجویان جدید فراگیر پذیرش شوند. همچنین دانشجویانی که درس آن‌ها تا ۳۱ دی ماه سال ۹۱ پایان نیابد در مهر ماه سال ۹۲ به عنوان دانشجوی فراگیر پذیرش خواهند شد. دانشجویان پیش‌دانشگاهی و همچنین دانشجویان شاغل در سال آخر نیز می‌توانند در آزمون فراگیر شرکت کنند و پس از پایان درسشان و در صورت قبولی در مهر ماه سال ۹۲ در دانشگاه پیام نور پذیرش خواهند شد.
پذیرش بر اساس ظرفیت است. در مقطع کارشناسی در هر رشته محل بین ۳۰ تا ۵۰ نفر پذیرش خواهند شد.در مقطع کارشناسی ارشد نیز ۱۵ نفر به صورت آموزش محور و ۱۵ نفر به شیوه آموزش و پژوهش‌ محور پذیرش خواهند شد.درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
 
تاريخ : چهارشنبه ۵ مهر۱۳۹۱

نرم افزار نظام وظیفه برای دریافت اینجا را کلیک کنید (07/04/1387)

بروز رسانی نرم افزار های مالی و حسابداری.(07/09/1387)

نرم افزار کنترل شبکه 1

نرم افزار کنترل شبکه 2

نرم افزار کنترل شبکه 3

نرم افزار image_resaizer

DOSNCNU

نرم فزار تبدیل pdf

نرم افزار pdf2

نرم افزار تبديل پاور پوينت به pdf

نرم افزار تبدیل  pdfبه عکس

نرم افزار DriveImage

نرم افزار flash_player

کنترل پهنای باند در شبکه

فونت فارسی در شاخه windows

دريافت فونت فارسي

Regclean

پشتیبان از درایور نصب شده بر روی نوت بوک و  PC DriverMax 3.0

نرم افزار deepfrez

نرم افزار deepfreez server

نرم افزار WinRar ver 4

winrar ver 4 64 bit

نرم افزار CuteFTP Pro 8.x

آنتی ویروس NOD32

نرم افزار انتی ویروس نورتن

نرم افزار آنتي ويروس نورتن endpoint

نرم افزار آنتي ويروس نورتن endpoint 64 bit

نرم افزار آنتي ويروس نورتن 64 بيت

نرم افزار انتی ویروس نورتن تحت شبکه

آنتی ویروس AVG

راهنمای کاربران خدمات آموزشی - ارائه دروس- نمرات سیستم گلستان -فارغ التحصیلان(برای مشاهده فایل pdfحتما برنامه موجود درهمین بسته را نصب نمایید )

راهنمای تعریف استاد

راهنمای ثبت نمره توسط استاد

نرم افزار کنترل کامپیوتر از راه دور(3.3.3VNC)

نرم افزار کنترل سایت کامپیوتر(2.50NetOp)

جلوگیری از اجرای فایلهای ویروسی در فلش1 (Autorun Virus Remover)

جلوگیری از اجرای فایلهای ویروسی در فلش 2(USB Disk Security)

USB.Disk.Security_6.0.0.126.zip

نرم افزار ACDSee

نرم افزار flashget

نرم افزار Internet Download Manager v6

نرم افزار بستن پورت 135

start و stop برای sql

DBConvert for MS Access & MS SQL_ver3.1

IE ver8 .winxp

IE ver9 32 bit

IE ver 9 64 bit

ccproxy6.64

TeamViewer_client

TeamViewer 6.0.10722.0

TeamViewer 6

TeamViewer 7

سربرگ A5 , A4

خروجي pdf از افيس 2007

منوي افيس 2003 درافيس 2007

classic OfficeMenu_Setup_2007_ver 7.00.zip

منوي افيس 2003 در آفيس 2010 32 , 64 bit

نرم افزار ويدئو کنفرانس

دات نت 3.5 سرويس پک 1

remote.desktop.manager v 6.6

برنامه جاوا

بازيابي اطلاعات

بازيابي اطلاعات و پارتشين iCare data Recovery

رايت cd,dvd

رايت dvd ,cd

منوي MAC براي ويندوز

منوي Ubuntu  برروي ويندوز

چند دسکتاپ براي ويندوز

فايل مجازي

کرک 1 ويندوز7

کرک 2 ويندوز7

دسترسي به پوشه اشتراک در ويندوز 7

hibernate در ويندوز7

کرک ويندوز 8

انتقال و کپي سريع فايل

Uninstaller.v6.3.3.9

دفترچه تلفن

برنامه کمکي پاورپوينت 3D

WinHex

RegMonirot

MHideFolders_v1.0

تبديل pdf - به ورد وA-PDF_Office_to_PDF_v5.3.0

مبدل Simpo.PDF.Converter.Ultimate.v1.5.2.0

Adobe_Acrobat_X_Professional_v10.0_ME

رايت سي دي UltraISO_Premium_Edition_v9.3.0.2612

فارسي ساز farsi_win7

بازيابي رمز Windows_Password_Remover_v7

Family_Tree_Builder_v6.0.0.5634

برنامه iSpring Presenter

برنامه iSpring.Suite

برنامه رايت سي دي  ISO Burner

ويندوز xp قابل حمل (نصب بر روي فلش و cd)

ويندوز xp در ويندوز 7 microsoft virtual

برنامه Move Maker windows 7

برنامه ارسال sms

تصاوير پس زمينه

سرور FTP

مخفي سازي درايو1

مخفي سازي درايو 2

رايت cd

برنامه پيلير مديا

افزايش رم با استفاده از هارد

نرم افزار کمکي شبکه

نمايش تصاوير پانورما

نرم افزار کمکي نجوم

جلوگيري از کپي فايل

نرم افزار4302_K-Lite_Codec_Pack_64-bit_4.1.0

ساخت آلبوم عکس تحت وب

پرينت برنامه تحت داس از طريق پرينتر با پورت usb

نرم افزارمديريت چاپگرچندين صفحه در يک صفحه سرور

نرم افزارمديريت چاپگرچندين صفحه در يک صفحه ويندوز 7

نرم افزارمديريت چاپگر

نرم افزارمديريت فونت چاپگر

نرم افزارهاي رجيستر آنتي ويروسهاي مختلف

تصوير برداري از صفحه نمايش Screenshot

تغيير Mode و رمز sa در sql

ساخت کانکشن اتوماتيک pbk

رمز گزاري بر روي فايلهاي افيس

فارسی در windows 7

اجراي برنامه داس در ويندوز 7 به شکل تمام صفحه

نمايشگر فايلهاي DWG

سرور دسترسي راه دور3.4 Radmin

دانلود کامل سايت

اسکوربرد scoreborad

 

 درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
 
تاريخ : چهارشنبه ۵ مهر۱۳۹۱

كمك درسي سريال دانشگاه سريال گروه عنوان كتاب مؤلف/مترجم سال ارسال 236 16/آ وراثت محمدحسن اميرتيموري 72 657 3/ك بررسي سيستمهاي قدرت2 احد كاظمي 75 824 85/ك سيرت‌شيخ‌الكبيرابوعبدالله‌بن‌خفيف‌شيرازي توفيق سبحاني 79 836 71/ك زيست شناسي پيش دانشگاهي فريده دخت سيد مظفري 79 841 27/ك تهية‌مواد آموزشي براي نظامهاي يادگيري‌باز ترجمة مهران چمني 79 842 28/ك راهنماي سنتز تركيبات آلي ترجمة عيسي ياوري 80 855 29/ك نظريه‌هاي سازمان و مديريت داود مدني 80 867 30/ك تئوري مقدماتي مجموعه ها ترجمة محمد چايچي 80 879 14/ك فيزيك كاربردي قطعات نيمه رسانا ترجمه قاسم كاوه اي 80 880 68/ك راهنماي حل مسائل در شيمي عمومي1 جواد مهدي پور 80 901 33/ك جهان مكانيكي ترجمةعليرضابينش،پرويزپرورش،احمدبابانژاد 81 907 34/ك توپولوژي عمومي ترجمه محمد چايچي 81 909 51/ك آناتومي حركتي و تواناييهاي ورزشي ابوالفضل فراهاني 81 915 78/ك گياهان دارويي و درماني ابوالقاسم متين، غلامرضا بخشي خانيكي 81 920 80/ك اصول و روشهاي رده‌بندي گياهان ترجمه‌ديناعزيزيان،غلامرضابخشي‌خانيكي 81 928 82/ك زيست‌شناسي جلبكها ترجمه‌حسن‌زارع‌مايوان،غلامرضابخشي‌خانيكي 81 936 84/ك زيست‌شناسي قارچها ترجمه‌بهروزشاهسون‌بهبودي،غلامرضابخشي‌خانيكي 81 945 53/ك محيط زيست‌بياباني ترجمه شهريار خالدي 81 950 86/ك گياهان خشكي‌پسند ترجمه غلامرضا بخشي خانيكي، يونس عصري 81 952 87/ك زيست‌شناسي پيش دانشگاهي فريده دخت سيد مظفري 81 954 88/ك نقش ميكروارگانيسمهاي تثبيت‌كننده ازت در گياهان تيره نخود ترجمه غلامرضا بخشي خانيكي 81 961 89/ك گياهان خشكي‌پسند ترجمه غلامرضا بخشي خانيكي، يونس عصري 81 964 90/ك جمع‌آوري گياهان و تشكيل هرباريوم ترجمه غلامرضا بخشي خانيكي 81 992 91/ك جلبكهاي سبزـ آبي ترجمة غلامرضا بخشي خانيكي 82 1004 92/ك كشت قارچهاي خوراكي ترجمة غلامرضا بخشي خانيكي 82 1005 93/ك گياهان دارويي، جنگلي ترجمة غلامرضا بخشي خانيكي 82 1006 94/ك تنوع و تكامل در گياهان ترجمة غلامرضا بخشي خانيكي 82 1007 95/ك تشريح گياهان گلدار آمنه جمشيدي 82 1008 96/ك جامعه‌شناسي گياهي يونس عصري 82 1009 97/ك طبيعت و درمان ابولقاسم‌متين،غلامرضا بخشي‌خانيكي 82 1027 99/ك راهنماي نرم‌افزار آماري ميني‌تب امرالله جعفري 82 1028 98/ك مقدمه‌اي بر جلبك‌شناسي ترجمة غلامرضا بخشي خانيكي 82 1066 33/ك اصول و مباني اكولوژي ترجمة غلامرضا بخشي‌خانيكي 83 1083 82/ك سيتوژنتيك گياهي ترجمة غلامرضا بخشي‌خانيكي 83 1084 34/ك راهنماي شناسايي كانيهاي متداول كدر ترجمة جواد مقدسي 83 1097 36/ك شوري و آثار آن در گياهان ترجمة غلامرضا بخشي خانيكي 83 1116 37/ك توزيعهاي آماري ترجمه باقر مقدس زادهء حسينعلي نيرومند 83 1125 38/ك رهبري‌ومديريت‌استراتژيك‌درتعليم‌وتربيت ترجمه محسن ذوالفقار 83 1142 39/ك پيام‌رساني از گذشته‌هاي دور تا به امروز ترجمه غلامرضا ارجمندي 84 1147 40/ك شيمي معدني 2 سهراب عبداللهي 84 1150 41/ك گياهان در بيابانهاي خاورميانه ترجمة غلامرضا بخشي‌خانيكي 84 1152 42/ك مباحثي در رياضيات گسسته محمدصادق منتخب 84 1165 43/ك گونه‌زايي گياهي ترجمة غلامرضا بخشي‌خانيكي 84 1083 82/ك سيتوژنتيك گياهي ترجمة غلامرضا بخشي‌خانيكي 84 1206 44/ك زمين‌شناسي زيست‌محيطي- رهيافتي به علم سيستم زمين ترجمة محمد بهرامي 84 1264 45/ك جانشيني پول دكتر محمد لشكري 85 1270 46/ ك اخلاق اسلامي خانم اكرم حسين‌زاده ـ محمد احسان تقي‌زاده 85 1297 47/ آ والها شهريار غفوري 85 1303 48/ك خلاصه درس و حل مسائل كتاب باتاچاريا ـ جانسون دكتر پرويز نصيري، غلامرضا رضايي پورالماسي، محمدهادي خسروي راد 85 1314 49/ك تجزيه و تحليل مسائل اصول حسابداري (2) دكتر ميرزاحسن حسيني 85 1319 50/ك مهندسي مجدد فرآيند و چرخه فعاليت توليدي جديد (15 فرآيند براي كسب مزيت رقابتي) محمدرضا عباسي 86 1283 51/ك راهنماي عملي تهيه و تنظيم پروژه تحقيقاتي ناصر اژدري فام

درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
جزئیات زمان و مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان در دانشگاه پیام نور

نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان سال تحصیلی 92-91 در دانشگاه پیام نور /از مراجعه حضوری خودداری فرمایید

مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی هر یک از مقاطع دوره های رسمی در سال 1391 اعلام شده است گفت:  پذیرفته شدگان  از تاریخ 1/7/91 لغایت 7/7/91 صرفاً در کدقبولی اعلام شده در نیمسال اول سال تحصیلی 92-91 برای ثبت نام باروش غیرحضوری اقدام کنند.

 

دکتر پوربافرانی گفت: پذیرفته شدگان لازم است اصل مدارک لازم را باحجم هر تصوير حداكثر 250كيلوبايت و ترجيحا فرمت jpgيا jpegاسکن نموده و به سایت ثبت نام

(http://reg.pnu.ac.ir) مراجعه و پس از مطالعه اطلاعات و راهنمای مربوط به ثبت نام غیرحضوری با شناسه کاربری و گذرواژه  ارائه شده اقدام به ثبت نام نمایند.

 

وی تصویر  کلیه صفحات شناسنامه ،تصویر کارت ملی ،عکس با زمینه روشن، و مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان ) را به عنوان  مدارک عمومی مورد نیاز برای  اسکن در کلیه دوره های تحصیلی عنوان کرد.

 

مدیر کل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور، مدارک اختصاصی دوره  کارشناسی پیوسته را اینگونه اعلام کرد:

دیپلم متوسطه سه ساله 

پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا فوق دیپلم

کارنامه دوره متوسطه عمومی ودوره پیش دانشگاهی

رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره  پیش دانشگاهی

گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری

 

وی همچنین مدارک اختصاصی دوره کارشناسی ارشد را نیز به شرح زیر اعلام کرد.

1- مدرک کارشناسی پیوسته /ناپیوسته  مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت

2- مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته

3- گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری

 

وی گفت : لازم به توضیح است کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور  قابل مشاهده است و لذا داوطلبان در صورت هرگونه سوال منحصراً از طریق سیستم ارسال درخواست الکترونیکی سایت سازمان سنجش می توانند اقدام نمایند و از مراجعه حضوری جداً خودداری کنند .

دکترپوربافرانی گفت: پذیرفته شدگان می توانند بامراجعه به سایت http://reg.pnu.ac.ir در تاریخ های مذکور با مطالعه اطلاعیه ها بانحوه کامل ثبت نام آشنا شوند.درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
عبدالله معتمدی در بخشنامه ای تصمیم گیری در رابطه با دانشجویانی که پیش نیاز ،همنیاز،کف و سقف واحد را که رعایت نکرده اند را به شورای آموزشی استان ها تفویض اختیار کرد.
در این بخشنامه آمده است که "باعنایت به اینکه تعدادی از دانشجویان پس از گذراندن کلیه دروس و در بررسی پرونده جهت دانش آموختگی مشخص شده است که دارای عدم رعایت پیش نیاز و هم نیاز دروس دانشگاهی ونیزعدم رعایت کف وسقف واحد می باشند ودرطول تحصیل هیچگونه اخطاری از طرف سیستم ثبت نام به دانشجو اعلام نشده است،مقرر گردید موضوع عدم رعایت پیش نیاز ، هم نیاز و سقف واحد دانش آموخته گان درشورای آموزشی استان بررسی وتصمیم گیری شود"
نکته مهم : کلیه دانشجویان موظف به رعایت پیش نیاز،همنیاز و سقف انتخاب واحد هستنددرصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان  متقاضي ثبت نام و  شركت در آزمون  دوره هاي فراگير كارشناسي ناپيوسته ،كارشناسي پيوسته  وكارشناسي ارشد  سال 1391 دانشگاه پيام نور مي‌رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون دوره هاي مذكور به صورت  اينترنتي و ازطريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org به شرح ذيل صورت مي پذيرد :
1-  ثبت نام از داوطلبان متقاضي شركت درآزمون دوره هاي فراگير كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي پيوسته سال 1391 دانشگاه پيام نور از ساعت 9 صبح روز يكشنبه 9/7/91 آغاز و در پايان روز يكشنبه 16/7/91 پايان مي پذيرد.
2- ثبت نام از داوطلبان متقاضي شركت درآزمون دوره هاي فراگير كارشناسي ارشد سال 1391 دانشگاه پيام نور از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 12/7/91 آغاز و در پايان روزپنج شنبه 20/7/91 پايان مي پذيرد.
ضمنا"اطلاعيه اين سازمان حاوي شرايط و ضوابط ،تاريخ و نحوه ثبت نام در دوره هاي مذكور بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
www.sanjesh.org  قرار مي گيرد و در نشريه پيك سنجش روزهاي دوشنبه  مورخ 10/7/91 و17/7/91  منتشر مي گردد.


براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون دوره های فراگیر کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور روز جمعه 24 آذرماه برگزار خواهد شد.

 درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
نمونه سوال تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران ، نیمسال دوم 91-90  با پاسخنامه تستی دانشگاه پیام نورتاریخ فرهنگ و تمدن اسلام و ایران ، نیمسال دوم 91-90  پیام نور

دانلود نمونه سوالات عمومی پیام نور با پاسخ  از سال 83 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس زبان خارجی عمومی با جواب تستی و تشریحی از سال 84 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تربیت بدنی ۲ با جواب تستی و تشریحی از سال 84 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تربیت بدنی ۱ با جواب تستی و تشریحی از سال 85 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس جمعیت و تنظیم خانواده با جواب تستی و تشریحی از سال 85 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تفسیر موضوعی قرآن با جواب تستی و تشریحی از سال 87 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه با جواب تستی و تشریحی از سال 86 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با جواب از 87 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس فارسی با جواب تستی و تشریحی از سال 83 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس فرهنگ وتمدن اسلام و ایران با جواب تستی و تشریحی از سال 87 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس انقلاب اسلامی ایران با جواب تستی و تشریحی از سال 86 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس اندیشه سیاسی امام خمینی با جواب تستی و تشریحی از سال 88 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس اندیشه اسلامی ۲ با جواب تستی

دانلود رایگان نمونه سوالات اندیشه اسلامی ۱(ویرایش جدید )

دانلود رایگان نمونه سوالات اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم) / علم اخلاق از سال 87 تا 92

دانلود رایگان نمونه سوال آیین زندگی (اخلاق کاربردی)ازسال 84 الی 92درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
دانلود نمونه سوالات عمومی پیام نور با پاسخ  از سال 83 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس زبان خارجی عمومی با جواب تستی و تشریحی از سال 84 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تربیت بدنی ۲ با جواب تستی و تشریحی از سال 84 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تربیت بدنی ۱ با جواب تستی و تشریحی از سال 85 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس جمعیت و تنظیم خانواده با جواب تستی و تشریحی از سال 85 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تفسیر موضوعی قرآن با جواب تستی و تشریحی از سال 87 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه با جواب تستی و تشریحی از سال 86 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با جواب از 87 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس فارسی با جواب تستی و تشریحی از سال 83 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس فرهنگ وتمدن اسلام و ایران با جواب تستی و تشریحی از سال 87 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس انقلاب اسلامی ایران با جواب تستی و تشریحی از سال 86 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس اندیشه سیاسی امام خمینی با جواب تستی و تشریحی از سال 88 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس اندیشه اسلامی ۲ با جواب تستی

دانلود رایگان نمونه سوالات اندیشه اسلامی ۱(ویرایش جدید )

دانلود رایگان نمونه سوالات اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم) / علم اخلاق از سال 87 تا 92

دانلود رایگان نمونه سوال آیین زندگی (اخلاق کاربردی)ازسال 84 الی 92درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
پذیرفته شدگان موظفند با رعایت نکات ذیل نسبت به ثبت نام و  تشکیل پرونده پذیرفته شدگان از تاریخ 5/7/91 لغایت 7/7/91 اقدام نمایند:

1- ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره برای نیمسال پائیز92-91 و بصورت غیر حضوری انجام  می شود.

پذیرفته شدگان  گرامی لازم است با مراجعه به سایت  http://reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

1-1- پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی  می توانند با استفاده از شناسه کاربری  و گذر واژه وارد سیستم جامع خدمات آموزشی شوند.

نکته: شناسه کاربری  و گذر واژه ، در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام  اعلام می گردد

شایان ذکر است مراحل ثبت نام، گام به گام در Helpسیستم گلستان و همچنین در سایت اطلاع رسانی دانشگاه  http://pnu.ac.ir موجود می باشد.

 1-2- پس ازپایان ثبت نام اولیه شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و امکان انتخاب واحد برای ایشان فراهم می شود. لازم است تا دانشجو جهت انتخاب واحد در مهلت مقرر اقدام نماید.

2-    دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده  در زمان تعیین شده به محل قبولی خود مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده و دریافت کارت دانشجویی خود اقدام نماید.

بدین منظور لازم است کاربران ارشد رایانه مراکز، نسبت به تعریف تاریخ مراجعه حضوری، ساعت مراجعه و مکان مراجعه با درج آدرس، طبقه و شماره تلفن درسامانه خدمات آموزشی اقدام نمایند.

 

3-    با توجه به اینکه فایل عکس پذیرفته شدگان درسیستم جامع خدمات آموزشی فعال می باشد لازم است چهره پذیرفته شده با عکس موجود درسیستم و مدارک شناسایی تطبیق داده شود و در صورت مغایرت ضمن جلوگیری از ثبت نام، مراتب بصورت محرمانه به اداره کل خدمات آموزشی اعلام گردد.

4-      رعایت تاریخ های اعلام شده در دستور العمل سازمان سنجش آموزش کشور الزامی است و مسئولیت عدم رعایت آن بر عهده رئیس محترم مرکز خواهد بود.

5-    مغایرتها و کمبودهای موجود در مدارک دانشجویان بایستی قبل از تاریخ های ذکر شده در دستورالعمل مذکور برای اعلام به سازمان سنجش آموزش کشور بصورت لیست شده با ذکر موارد مغایرت به اداره کل خدمات آموزشی ارسال شود.

نکته: لازم است موارد مغایرت به تفکیک موضوع تهیه شود و از ارسال در یک لیست خودداری شود.

6-    طبق ماده 43 از بخش سوم آئین نامه آموزشی پذیرفته شدگانی که درس های گذرانده در دوره های دکتری(رسمی) دارند و متقاضی تطبیق واحد هستند تا پایان نیمسال پائیز 92-91 فرصت دارند درخواست خود را به همراه ریزنمرات تائید شده به آموزش مرکز ارائه کنند.

7-    طبق ماده 12 از بخش سوم آئین نامه آموزشی، پذیرفته شدگانی که درس های جبرانی (اعلام شده توسط گروه آموزشی) مربوط را در دوره کارشناسی ارشد نگذرانده اند موظف به انتخاب دروس جبرانی در نیمسال پائیز 92-91 می باشند.

8-      کارت شرکت در آزمون و فرم اطلاعات قبولین بصورت فایل pdf  متعاقباٌ ارسال خواهد شد.

9-     مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام غیرحضوری :

1-      تصویر صفحه اول وسوم  شناسنامه

2-      تصویر کارت ملی

3-      عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری 6 قطعه )

4-      مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )

5-      تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد

6-      گواهی ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه

 

10-   پذیرفته شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ 31/6/1391 در مقطع قبل فارغ التحصیل شوند.

نکته: بدیهی است از ثبت نام کسانی که تا تاریخ 31/6/91  فارغ التحصیل نمی شوند ممانعت به عمل آید و فهرست آنان با قید تاریخ فراغت از تحصیل به اداره کل خدمات آموزشی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور ارسال شود .

11-  دانشجویان می بایست اصل مدارک فوق را به همره تصویر آن (جهت برابر اصل نمودن) و نيز مدارك علمي وتحقيقاتي خود را هنگام مراجعه حضوری( 15/7/91 لغايت 15/8/91)  به مرکز ارائه نمایند.

 درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
نمونه سوال جمعیت و تنظیم خانواده با پاسخنامه تستی دانشگاه پیام نورجمعیت و تنظیم خانواده پیام نور


دانلود نمونه سوالات عمومی پیام نور با پاسخ  از سال 83 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس زبان خارجی عمومی با جواب تستی و تشریحی از سال 84 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تربیت بدنی ۲ با جواب تستی و تشریحی از سال 84 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تربیت بدنی ۱ با جواب تستی و تشریحی از سال 85 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس جمعیت و تنظیم خانواده با جواب تستی و تشریحی از سال 85 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تفسیر موضوعی قرآن با جواب تستی و تشریحی از سال 87 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه با جواب تستی و تشریحی از سال 86 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با جواب از 87 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس فارسی با جواب تستی و تشریحی از سال 83 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس فرهنگ وتمدن اسلام و ایران با جواب تستی و تشریحی از سال 87 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس انقلاب اسلامی ایران با جواب تستی و تشریحی از سال 86 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس اندیشه سیاسی امام خمینی با جواب تستی و تشریحی از سال 88 الی 92

دانلود رایگان نمونه سوالات درس اندیشه اسلامی ۲ با جواب تستی

دانلود رایگان نمونه سوالات اندیشه اسلامی ۱(ویرایش جدید )

دانلود رایگان نمونه سوالات اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم) / علم اخلاق از سال 87 تا 92

دانلود رایگان نمونه سوال آیین زندگی (اخلاق کاربردی)ازسال 84 الی 92درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
تاریخ ثبت نام فراگیر پیام نور سال1391 زمان ثبت نام  فراگیر  پیام نور1391 مهرماه 9/7/91سازمان سنجش آموزش کشور زمان برگزاری 3 آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور را در مقاطع کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد اعلام کرد. به گزارش مهر، ثبت نام در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد سال 1391 دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی و از طریق سایت

www.sanjesh.org صورت می گیرد.

ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته سال 1391 دانشگاه پیام نور از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 9 مهرماه آغاز و در پایان روز یکشنبه 16 مهرماه پایان می پذیرد.

ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد سال 1391

از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 12 مهرماه آغاز و در پایان روز پنجشنبه 20 مهرماه پایان می پذیرد.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون دوره های فراگیر کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور روز جمعه 24 آذرماه برگزار خواهد شد.


برچسب‌ها: ثبت نام فراگیر

درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید
مهلت شرکت در فراخوان تکمیلی هفتمین دوره فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی دانشگاههای علوم پزشکی از 29 شهریور ماه آغاز شده و تا 15 روز بعد از آن ادامه دارد.

وی افزود: دارا بودن دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی و یا گواهی دوره فلوشیپ در رشته های بالینی و دانشنامه دکتری تخصصی Ph.D و یا مدرک کارشناسی ارشد در رشته های علوم پایه از جمله شرایط ثبت نام است. حداکثر سن برای داوطلبین استخدام که مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند 35 سال و برای دارندگان دانشنامه دکتری تخصصی (Ph.D) و دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی و یا دوره فلوشیپ 45 سال است.

محسنی بندپی تاکید کرد: فرآیند جذب هیات علمی در دانشگاههای علوم پزشکی صرفاً از طریق فراخوان و اطلاعیه های تکمیلی صورت می گیرد.درصورت عدم مشاهده عکس دانلود روی 1 کلیک کنید